Producenci
O nas

Pierwsze co powinniście wiedzieć o Nas to to,że wspieramy dusze kreatywne. Dla Nas ważne jest nie tylko to aby klient poznał naszą bogatą ofertę, lubimy widzieć efekty pracy klientów. Odwiedzają nas Ci mali klienci jak i Ci dorośli spełniający się różnorodnymi pasjami i sztukami wizualnymi. Każda technika coś u Nas dla siebie znajdzie począwszy od klasycznego rysunku kończywszy na decoupage czy scrapbookingu. Staramy się być elastyczni i w miarę możliwości zapewnić jak największy wybór produktów. Marki które Wam proponujemy są nie tylko cenione ale długo przebywają na rynku. Oczywiście nie zapominamy iść z duchem czasu i chcemy aby dzięki Nam klienci znaleźli i poznali jak najwięcej nowych marek które często oferują równie dobre produkty. Przyjmujemy od klientów złote rady dotyczące niektórych technik wchodzących w świat kreatywnych dusz lubimy się dzielić wiedzą więc przekazujemy ją dalej aby jak najwięcej ludzi mogło cieszyć się magią sztuki i potęgą twórczości. Miło Nam stwierdzić że każdy znajdzie coś dla siebie nawet jeśli nie jest duszą kreatywną a ma określone potrzeby biurowe czy organizacyjne.

Nie bez powodu w naszym logo pojawiają się motyle które są symbolem duszy i natchnienia. Właśnie to chcemy przekazywać – natchnienie i oświecenie. Pomagamy znaleźć klientom nie tylko materiały do spełnienia potrzeby twórczości ale także przekazać trochę radości i wsparcia.

Natomiast co się tyczy edukacji szkolnej jesteśmy za tymi metodami które uczą i rozwijają manualnie. Nie ukrywamy że częstymi bywalcami naszego sklepu są nauczyciele szukający natchnienia w pomysłach jak umilić młodym duszom naukę i zmobilizować do kreacji. Jesteśmy dumni z naszych klientów i z naszych pięknych, lekkich motyli.

Zapraszamy do odwiedzenia nas w naszym sklepie stacjonarny, który znajduję się w Radomiu przy ul. Rapackiego 12 lokal 4U. 

Masz jakieś pytania? Dzwoń: 576 277 579 

 

 

Certyfikat Uczciwy E-Biznes Certyfikat Uczciwy Regulamin
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl